Zostawcie mnie!

Zrobiła się prawdziwa afera... pisaliśmy ostatnio o wynikach pewnego naszego śledztwa. Niestety, ciągnie się to za nami, oj ciągnie... Wzywają nas na komisariat, ostatnio co drugi dzień! Nie wiem, może podejrzewają nas o współudział?
makijaż ślubny

Czytaj dalej 10.09.2010. 06:35

Najlepsze bajki są z Japonii

Japońskie bajki to w tej chwili światowe hity, których nie da się zakwestionować. Japońska kultura rozszerza się coraz szybciej i szybciej pochłaniając kolejne pokolenia. Naruto, DragonBallZ, SailorMoon to marki znane od wielu lat, a cały czas pojawiają się nowe, jeszcze ciekawsze.
gry dziecięce

Czytaj dalej 01.09.2010. 04:32

Przydałoby się więcej oszczędzania energii

Polska nie jest krajem zbyt ekologicznym. Ciągle korzystamy z elektrowni węglowych, podczas gdy w Japonii większość to reaktory nuklearne. Okazuje się, że w dłuższej perspektywie taka energia jest dużo tańsza, trzeba tylko poinwestować.
kolektory słoneczne Poznań

Czytaj dalej 01.09.2010. 04:17

Narty - do Japonii daleko...

Chętnie wybrałabym się na narty do Japonii. Niestety to tak daleko, że mogę tam bywać jedynie od czasu do czasu. Zanim będę mogła przeprowadzić się na stałe do kraju kwitnącej wiśni muszę zadowalać się bliższymi geograficznie rozrywkami.
obozy narciarskie

Czytaj dalej 01.09.2010. 03:55

Mango - egzotyczna groza

Owoce mango są niepospolitymi psychopatycznymi zabójcami z piekła rodem. Wywodzą się z tropików, jednak ich serca są zimne i nieczułe na ludzką krzywdę. Mango wynajmują głowy państw, szefowie mafii i najróżniejsze kreatury spod ciemnej gwiazdy do najniebezpieczniejszych zadań.
fotografia ślubna poznań

Czytaj dalej 30.08.2010. 06:00

Techno banany

Banany są owocami niezwykle muzykalnymi. Ich zamiłowanie do nowoczesnej techniki łączy się we wspólną pasję, która przejawia się w uwielbieniu nowoczesnych bitów, w które obfitują europejskie parkiety nocnych klubów. Tam spotkamy banana najczęściej.
żele do paznokci

Czytaj dalej 30.08.2010. 05:42

Grejpfrut - ostry zawodnik

Powszechnie wiadomo, że grejpfruty to owoce o charakterze niezwykle ostrym i narowistym. Potrafią dokonywać rzeczy wielkich, ale i głupich. Z uwagi na ich porywczość często kończą żywot jako wielcy bohaterowie lub pospolici przestępcy.
odzież fitness

Czytaj dalej 30.08.2010. 05:32

Sensowny spór

narzutyWe wszystkich mediach przewija się ostatnio jedno, odmieniane przez wszystkie przypadki słowo – krzyż. Na temat dwóch drewnianych belek ustawionych na Krakowskim Przedmieściu wypowiedzieli się już chyba wszyscy – od polityków, przez kler i celebrytów, po grupki pijanej młodzieży. Być może faktycznie jesteśmy świadkami nowego definiowania społecznej świadomości i sposobu postrzegania religii w państwie świeckim, jednak czy aby na pewno jest to obecnie temat najważniejszy?

Czytaj dalej 28.08.2010. 03:31

W wielkim mieście

W każdym większym mieście znaleźć się muszą miejsca i firmy, które spełniałyby wymagania najbardziej wybrednych nawet klientów.
pomoc drogowa Szczecin

Czytaj dalej 27.08.2010. 06:57

Oszustów coraz więcej

W zatrważającym tempie rośnie liczba oszustów internetowych i poszkodowanych przez nich osób. Nawet najlepsze zabezpieczenia aukcji internetowych i wirtualnych transakcji nie ochronią nas przez wpadką, jeśli zwycięży ludzka naiwność.
sudoku

Czytaj dalej 27.08.2010. 06:29

Polaków chrum, chrum

Wyobraź sobie, że codziennie miliony Polaków zajada się potrawą przyrządzoną ze świńskich wymion, języków, oczu, uszu i ryjów... jak to możliwe, spytasz?
ryba po grecku

Czytaj dalej 27.08.2010. 06:02

Przychodzi baba do fryzjera

Najstarsze kawały świata pochodzą z terenów Mezopotamii, z czwartego tysiąclecia przed naszą erą. I z naszego punktu widzenia w ogóle nie są śmieszne. Czy jednak mogłoby być w ogóle inaczej?
waginy

Czytaj dalej 26.08.2010. 08:08

Jacek i Placek

Jacek i Placek to przysłowiowe rodzeństwo niezbyt rozgarniętych dzieciaków. Tymczasem okazuje się, że większość bliźniąt w Polsce dysponuje całkiem pokaźnym zapasem inteligencji.
wieczór panieński

Czytaj dalej 26.08.2010. 07:51

Prywatne śledztwo

W ramach prywatnego śledztwa postanowiliśmy wraz z kolegą sprawdzić ciekawe informacje jakie dotarły do nas od znajomych. Wiedzą oni o tymże blogu i moim zamiłowaniu nie tylko do mangi, ale również do kwestii związanych z dziennikarstwem.
gry dla dzieci

Czytaj dalej 23.08.2010. 04:48

Nie dla psa kiełbasa

Nie dla psa kiełbasa - nie dla każdego rozrywka każdego rodzaju. Niektórzy po prostu nie są na tyle dojrzali by w pełni wykorzystywać możliwości, jakie daje im wolność słowa, czego dowody co dzień mamy czytając gazety czy oglądając telewizję.
lalki dmuchane

Czytaj dalej 20.08.2010. 07:26

Pomoc w drodze

Czasem każdy potrzebuje pomocy. Nie wynika to z naszej słabości ale z faktu, że nikt nie jest doskonały, ani nikt nie jest w pełni samowystarczalny. Wystarczy rozejrzeć się po okolicy by zrozumieć, że samodzielność to mit.
przedwczesny wytrysk

Czytaj dalej 20.08.2010. 07:22

Wolność wyboru

Każdy ma prawo do wyboru takiej formy rozrywki jaką uważa dla siebie za stosowną. Dlatego też nie możemy krytykować innych ludzi tylko dlatego, że nie chcą robić tego samego co my, w taki sam sposób jak my.
seks analny

Czytaj dalej 20.08.2010. 07:16

Apetyt na szok

Śmierdząca sprawa... i dosłownie i w przenośni. Mowa oczywiście o ostatnim odkryciu dokonanym podczas remontowania Dworca Centralnego w Warszawie. Okazało się, że istnieje tam nielegalna hurtownia mięsa prowadzona przez tureckiego przedsiębiorce.
gołąbki

Czytaj dalej 19.08.2010. 06:13

Brak precyzji?

dmuchańce poznańŚwiatowa sieć www czyli mówiąc prościej internet to twór, który nad wyraz łatwo i szybko podbił serca i umysły ludzi na całym świecie. Jego ogrom i bogactwo sprawiają, że trudno jest oderwać się od monitora niemal każdemu.

Czytaj dalej 18.08.2010. 10:59

Tak już jest

W każdym roku do lekarzy różnych specjalności, a w szczególności laryngologów, trafiają setki dzieci, które podczas niewinnej zabawy z zupełnie niezrozumiałych dla rodziców powodów, umieściły w swoim nosie bądź uchu czy to śrubkę, czy nakrętkę, albo coś jeszcze dziwniejszego.
ubieranki

Czytaj dalej 17.08.2010. 06:25

Yorika

Cześć wam! Witam na moim blogu. Jestem fanką mangi, anime i wszystkiego co japońskie. Mam plan wybrać się na sushi, ale to już w dalszej część mojego bloga....
Yorika