Wyzwanie dla najlepszych


To absolutnie nie jest praca do osób, które mają lęk wysokości! W jednym z polskich hoteli, liczącym ponad dwadzieścia pięter, rozpoczęła się wymiana okien, elewacji i parapetów. Hotel ma już sporo lat, wybudowano go bowiem pod koniec lat siedemdziesiątych. Dziś paskudnie wyglądał na tle panoramy miasta, a na dodatek jego obskurny wygląd w ogóle nie przyciągał gości.

robotnicy

Dlatego trzeba było to zmienić. Firma zarządzająca hotelem rozpisała przetarg, który wygrały dwie firmy. Pierwsza z nich ma za zadanie ocieplenie budynku styropianem i położenie na nim nowej, atrakcyjnej wizualnie elewacji. Będzie ona w dwóch odcieniach szarości (mocnej i lekkiej) z akcentami w kolorze mocnej, jasnej czerwieni. To da budynkowi naprawdę nowoczesny wygląd. Druga firma, która wygrała przetarg, ma natomiast zadanie wymianę okien i parapetów. Montowane będą okna składające się z całych szyb, które będą w aluminiowych ramach koloru ciemnoszarego. W tym samym kolorze będą także parapety zewnętrzne, które będą montowane wraz z oknami. Wszystkie prace powinny zostać zakończone do połowy kwietnia.

05.03.2012. 01:26

Yorika

Cześć wam! Witam na moim blogu. Jestem fanką mangi, anime i wszystkiego co japońskie. Mam plan wybrać się na sushi, ale to już w dalszej część mojego bloga....
Yorika