Portal internetowy dla cateringu

Powstaje zupełnie nowy portal dla cateringu. To niezwykle ciekawy projekt, który wielu osobom ułatwi życie. Pomysł jest niezwykle ciekawy i ma już konkurencję w postaci kilku istniejących portali. Cały pomysł polega na tym, że portal zbiera dane o wszelakich restauracjach i firmach cateringowych, dowożących żywność do domów klientów na danym terenie (na przykład w określonym mieście).
pizza
Osoba, która jest zainteresowane zamówieniem obiadu do domu, przegląda w jednym miejscu wszelakie dostępne oferty. Następnie może wybrane artykuły zamówić i nie musi ponosić kosztów połączenia telefonicznego. Zamówienie jest natychmiast kierowane do danej restauracji lub firmy cateringowej. Co ważne, zamawiający może cały czas śledzić status swojego zamówienia (skierowane do realizacji, przyjęte, wysłane do klienta). Portal jest bardzo czytelny i przyjemny w obsłudze. Wszystko za sprawą profesjonalnej firmy, który go zaprojektowała (chodzi o firmę tworzenie portali internetowych Poznań). Portal będzie na początek działał na terenie największych aglomeracji a z czasem chce przenieść swoją działalność na teren małych miasteczek.

02.02.2012. 21:56

Yorika

Cześć wam! Witam na moim blogu. Jestem fanką mangi, anime i wszystkiego co japońskie. Mam plan wybrać się na sushi, ale to już w dalszej część mojego bloga....
Yorika