Po expose

Po expose premiera Donalda Tuska jedno jest pewne – nasz kraj czekają ogromne cięcia. Jasne jest to, że musimy oszczędzać, a nasz kraj może pogrążyć się w kryzysie. To jednak było do przewidzenia. Wielu komentatorów podkreśla fakt, że nie było innego wyjścia.
polska
Trudno żeby rząd zajmował się takimi kwestiami jak pozycjonowanie stron Katowice. Dlatego też powinniśmy się cieszyć, że mamy całkiem przytomnego premiera. Z drugiej strony na pewno wielu ludzi nie będzie zadowolonych z tego, że trzeba oszczędzać. Expose skrytykowały już partie opozycyjne. Ale czy one zdają sobie sprawę z tego w jakim momencie jesteśmy? Że kryzys nie puka już do naszych drzwi tylko jest w przedpokoju? To bardzo ważne, by wreszcie zdawać sobie z tego sprawę. W przeciwnym wypadku możemy żyć w zupełnie innej rzeczywistości. Rzeczywistości, która ma niewiele wspólnego z prawdą i teraźniejszością. Expose premiera Tuska było więc konieczne. I nie powinniśmy z tego powodu płakać, tylko wziąć się w garść. Taka już nasza rola.

20.11.2011. 13:29

Yorika

Cześć wam! Witam na moim blogu. Jestem fanką mangi, anime i wszystkiego co japońskie. Mam plan wybrać się na sushi, ale to już w dalszej część mojego bloga....
Yorika