Namiętne spotkania na Pradze


Warszawa większości mieszkańców kraju kojarzy się z krainą urzędników i głodnych sukcesu szczurów korporacyjnych, którzy zrobiliby wszystko, żeby utrzymać się na swoim miejscu pracy w zamian za wysoką pensję i możliwość mieszkania w ciasnym mrówkowcu gdzieś na obrzeżach. Oczywiście nie zawsze tak jest.

kobieta

W Warszawie można także całkowicie zapomnieć o otaczającym człowieka świecie. Możliwe są bowiem sex spotkania w jednym z dziesiątek lokali erotycznych, gdzie spragnieni seksu panowie mogą oddać się w ręce erotycznych specjalistek. Jeden z takich lokali od kilku lat funkcjonuje na Pradze. Agencja mieści się na piętrze kamienicy, która z zewnątrz nie jest może zbytnio atrakcyjna (choć oczywiście jest z pewnością czysta), ale za to w środku jest już w pełni ekskluzywna. W agencji pracuje dziesięć sex specjalistek, dla których sex stał się sposobem na utrzymanie się. Panie posiadły wiedzę i umiejętności do tego stopnia, że bardzo wielu panów, którzy mieli okazję odwiedzić agencję, wychwala pod niebo jej pracownice. Sformułowanie „żyleta w łóżku” jest tu największą z pochwał.

19.02.2012. 01:46

Yorika

Cześć wam! Witam na moim blogu. Jestem fanką mangi, anime i wszystkiego co japońskie. Mam plan wybrać się na sushi, ale to już w dalszej część mojego bloga....
Yorika