Leczenie kompleksu

Czterdziestoletni mieszkaniec Warszawy od najmłodszych lat miał kompleks małego członka. Problem był na tyle poważny, że mężczyzna miał bardzo utrudnione kontakty z kobietami. Nie chodzi tu tylko o kontakty seksualne. Kompleks był na tyle silny, że mężczyzna w ogóle unikał kobiet nawet w typowo koleżeńskich kontaktach.
facet
To powodowało, że ciągle był samotny, choć tak naprawdę był zdecydowanie bardziej przystojny od większości swoich kolegów. W końcu mężczyzna zdecydował się na operację. Jako miejsce jej realizacji wybrał renomowaną klinikę chirurgii plastycznej, należącą do jednego z najwybitniejszych polskich chirurgów. Wybrał to miejsce dlatego, że cieszy się ono dużą renomą i wykonano tu bardzo wiele takich zabiegów. Po drugie cena za zabieg była bardzo atrakcyjna. Co najważniejsze, powiększanie penisa w tej klinice realizowane jest za pomocą nastrzykiwania kwasem hialuronowym. To po pierwsze mało inwazyjna, po drugie bardzo skuteczne, a po trzecie bezpieczna metoda, która na dodatek może być wykonywana jedynie w warunkach ambulatoryjnych.

26.01.2012. 02:36

Yorika

Cześć wam! Witam na moim blogu. Jestem fanką mangi, anime i wszystkiego co japońskie. Mam plan wybrać się na sushi, ale to już w dalszej część mojego bloga....
Yorika